044301.5DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
044301.5DR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 044301.5DR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 1.5A 250VAC 2SMD
Fitxak: 044301.5DR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
044301.5DRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 044301.5DR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MNT 1.5A 250VAC 2SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 55160 pcs Datuen fitxa 044301.5DR.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.398" L x 0.123" W x 0.123" H (10.10mm x 3.12mm x 3.12mm)
Series NANO²® 443 Erantzun Denbora Slow
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 2-SMD, Square End Block
Beste izenak F2907CT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 14.72 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant
Fuse mota Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Erresistentzia hotza 0.1 Ohms
Uneko balorazioa 1.5A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A Homologazioak cULus
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
044303.5DR
044303.5DR
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE BOARD MNT 3.5A 250VAC 2SMD
Stockean: 65674 pcs
Deskarga: 044303.5DR.pdf
RFQ
044301.5DRLC
044301.5DRLC
deskribapena: FUSE BOARD MOUNT 1.5A 280VAC
Stockean: 54154 pcs
Deskarga: 044301.5DRLC.pdf
RFQ
deskribapena: FUSE BOARD MOUNT 2.5A 250VAC SMD
Deskarga: 044302.5DR.pdf
deskribapena: FUSE BOARD MOUNT 5A 250VAC 2SMD