0441.750WR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0441.750WR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0441.750WR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 750MA 32VDC 0603
Fitxak: 0441.750WR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
0441.750WRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0441.750WR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MNT 750MA 32VDC 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 224226 pcs Datuen fitxa 0441.750WR.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 32V Tamaina / dimentsioa 0.061" L x 0.033" W x 0.020" H (1.54mm x 0.85mm x 0.50mm)
Series 441 Erantzun Denbora Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0603 (1608 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Fuse mota Board Mount (Cartridge Style Excluded) Uneko balorazioa 750mA