043702.5WRA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
043702.5WRA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 043702.5WRA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BRD MNT 2.5A 32VAC/35VDC
Fitxak: 043702.5WRA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
043702.5WRAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 043702.5WRA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BRD MNT 2.5A 32VAC/35VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 80404 pcs Datuen fitxa 043702.5WRA.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 35V Tentsioaren balorazioa - AC 32V
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.064" W x 0.033" H (3.20mm x 1.63mm x 0.84mm) Series 437A
Erantzun Denbora Fast Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak F10006DKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.457
Uneko balorazioa 2.5A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A Homologazioak CSA, cURus