0437002.WRA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0437002.WRA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0437002.WRA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BRD MNT 2A 63VAC/VDC
Fitxak: 0437002.WRA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
0437002.WRAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0437002.WRA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BRD MNT 2A 63VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 172901 pcs Datuen fitxa 0437002.WRA.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 63V Tentsioaren balorazioa - AC 63V
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.064" W x 0.033" H (3.20mm x 1.63mm x 0.84mm) Series 437A
Erantzun Denbora Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak F10005TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.197
Uneko balorazioa 2A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A Homologazioak CSA, cURus