043402.5NRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 043402.5NRP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BRD MNT 2.5A 32VAC/VDC 0603
Fitxak: 043402.5NRP.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
043402.5NRPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 043402.5NRP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BRD MNT 2.5A 32VAC/VDC 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5045 pcs Datuen fitxa 043402.5NRP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 32V Tentsioaren balorazioa - AC 32V
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W x 0.012" H (1.60mm x 0.81mm x 0.31mm) Series 434
Erantzun Denbora Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 043402.5
043402.5NR
43402.5NR
F1369TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 90°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.175
DC Erresistentzia hotza 0.028 Ohms Uneko balorazioa 2.5A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A