036202.5H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 036202.5H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 2.5A 125VAC 8AG
Fitxak: 036202.5H.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
036202.5Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 036202.5H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 2.5A 125VAC 8AG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6451 pcs Datuen fitxa 036202.5H.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 125V Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 1.000" L (6.35mm x 25.40mm)
Series 362 Erantzun Denbora Fast
Packaging - Pakete / kasua 8AG, 1/4" x 1"
Beste izenak 036202.5
362 02.5(BULK)
36202.5(BULK)
F606
H36202.5
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Fuse mota Cartridge, Glass
Uneko balorazioa 2.5A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa - Homologazioak CSA, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0362012.M
0362012.M
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 12A 32VAC/VDC 8AG
Stockean: 3219 pcs
Deskarga:
RFQ
0362020.V
0362020.V
deskribapena: FUSE GLASS 20A 32VAC/VDC 8AG
Stockean: 2894 pcs
Deskarga:
RFQ
deskribapena: FUSE GLASS 15A 32VAC/VDC 8AG
036202.5V
036202.5V