0362.125H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0362.125H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE .125A/250V 8AG FAST ACTING
Fitxak: 0362.125H.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0362.125Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0362.125H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
Kopurua eskuragarri 4457 pcs Datuen fitxa 0362.125H.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 1.000" L (6.35mm x 25.40mm)
Series 362 Erantzun Denbora Fast
Packaging - Pakete / kasua 8AG, 1/4" x 1"
Beste izenak 0362.125
0362.125M
362 .125(BULK)
362.125(BULK)
F600
H362.125
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Fuse mota Cartridge, Glass
Uneko balorazioa 125mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa - Homologazioak UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Mill-Max
deskribapena: CONN PIN RCPT
Stockean: 117728 pcs
Deskarga: 0362-0-15-80-13-14-10-0.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Mill-Max
deskribapena: CONN PIN RCPT .045-.065 SOLDER
Stockean: 202940 pcs
Deskarga: 0362-0-15-80-23-80-10-0.pdf
RFQ
deskribapena: CONN PIN RCPT
0362.125V
0362.125V
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 125MA 32VAC/VDC 8AG
Deskarga:
0362.375V
0362.375V
deskribapena: FUSE GLASS 375MA 32VAC/VDC 8AG
Deskarga:
0362.250V
0362.250V