0361.100H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0361.100H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 100MA 250VAC 8AG
Fitxak: 0361.100H.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0361.100Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0361.100H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 100MA 250VAC 8AG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5634 pcs Datuen fitxa 0361.100H.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 1.000" L (6.35mm x 25.40mm)
Series 361 Erantzun Denbora Fast
Packaging - Pakete / kasua 8AG, 1/4" x 1"
Beste izenak 361.100
361.100H
H361.100
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Fuse mota Cartridge, Glass
Uneko balorazioa 100mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa - Homologazioak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Mill-Max
deskribapena: CONN PIN RCPT .048-.064 SOLDER
Stockean: 115187 pcs
Deskarga: 0362-0-15-01-13-27-10-0.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Mill-Max
Stockean: 134637 pcs
Deskarga: 0362-0-15-01-13-01-10-0.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Phoenix Contact
deskribapena: SWITCHING JUMPER 2POS SILVER
deskribapena: CONN PIN RCPT
deskribapena: CONN PIN RCPT
deskribapena: SWITCHING JUMPER SILVER
0361.002V
0361.002V
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 2MA 250VAC 8AG
Deskarga: 0361.002V.pdf