03266.25H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
03266.25H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 03266.25H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERM 6.25A 250VAC 3AB 3AG
Fitxak: 03266.25H.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
03266.25Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 03266.25H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERM 6.25A 250VAC 3AB 3AG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4955 pcs Datuen fitxa 03266.25H.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Series 326 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Beste izenak 03266.25
03266.25M
326 6.25(BULK)
3266.25(BULK)
F480
H3266.25
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 60.4 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 0.0343 Ohms
Uneko balorazioa 6.25A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 400A Homologazioak CSA, UL