0326.600VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0326.600VXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0326.600VXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 600MA 250VAC 125VDC
Fitxak:
  • Mezua
0326.600VXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0326.600VXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 600MA 250VAC 125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11498 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Series 326
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Beste izenak 326.600VXP
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Holder
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 3.9
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Ceramic
DC Erresistentzia hotza 0.9495 Ohms Uneko balorazioa 600mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A AC, 10kA DC