0326.400H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0326.400H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0326.400H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERM 400MA 250VAC 3AB 3AG
Fitxak: 0326.400H.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0326.400Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0326.400H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERM 400MA 250VAC 3AB 3AG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3776 pcs Datuen fitxa 0326.400H.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Series 326 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Beste izenak 0326.400
326 .400(BULK)
326.400(BULK)
F462
H326.400
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 1.33 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 1.92 Ohms
Uneko balorazioa 400mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A Homologazioak CSA, UL