0326.150H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0326.150H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0326.150H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERM 150MA 250VAC 3AB 3AG
Fitxak: 0326.150H.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0326.150Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0326.150H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERM 150MA 250VAC 3AB 3AG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5962 pcs Datuen fitxa 0326.150H.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Series 326 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Beste izenak 0326.150
326 .150(BULK)
326.150(BULK)
F455
H326.150
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.143 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 15.3 Ohms
Uneko balorazioa 150mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A Homologazioak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0326.150HXP
0326.150HXP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CERM 150MA 250VAC 3AB 3AG