0325030.MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0325030.MXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0325030.MXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB
Fitxak: 0325030.MXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
0325030.MXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0325030.MXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 41305 pcs Datuen fitxa 0325030.MXP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm) Series 325
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Beste izenak 0325030.MXP-ND
0325030MXP
F3337
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 1690
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Ceramic
DC Erresistentzia hotza 0.0019 Ohms Uneko balorazioa 30A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 400A AC, 600A DC