0325015.VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0325015.VXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERM 15A 250VAC 125VDC 3AB
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
0325015.VXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0325015.VXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERM 15A 250VAC 125VDC 3AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13644 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm) Series 325
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Beste izenak 0325015VXP
325015.VXP
325015VXP
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 245
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Ceramic
DC Erresistentzia hotza 0.005 Ohms Uneko balorazioa 15A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 400A AC, 600A DC