0325007.VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0325007.VXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 7A 250VAC 3AB 3AG
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
0325007.VXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0325007.VXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 7A 250VAC 3AB 3AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11081 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Series 325 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Beste izenak 0325007VXP
325007.VXP
325007VXP
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 47.3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 0.0227 Ohms
Uneko balorazioa 7A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 400A Homologazioak CE, CSA, KC, PSE, UL