0325004.MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0325004.MXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0325004.MXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 4A 250VAC 3AB 3AG
Fitxak: 0325004.MXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
0325004.MXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0325004.MXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 4A 250VAC 3AB 3AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 69883 pcs Datuen fitxa 0325004.MXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Series 325 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 9.71
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Ceramic
DC Erresistentzia hotza 0.0761 Ohms Uneko balorazioa 4A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 400A