0325.010HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0325.010HXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0325.010HXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 10MA 250VAC 3AB 3AG
Fitxak: 0325.010HXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
0325.010HXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0325.010HXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 10MA 250VAC 3AB 3AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31620 pcs Datuen fitxa 0325.010HXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Series 325 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Beste izenak 325.010P Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.00148 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 3324.8 Ohms
Uneko balorazioa 10mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A Homologazioak CE
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Mill-Max
deskribapena: CONN PIN RCPT
Stockean: 131907 pcs
Deskarga: 0325-0-15-80-34-80-10-0.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Mill-Max
deskribapena: CONN PIN RCPT
Stockean: 97932 pcs
Deskarga: 0325-0-15-80-34-27-10-0.pdf
RFQ
deskribapena: CONN PIN RCPT .032-.046 PRESSFIT
0325.010VXP
0325.010VXP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CERAMIC 10MA 250VAC 3AB 3AG
Deskarga:
0325.010H
0325.010H