03221.25HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
03221.25HXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 03221.25HXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 125VDC
Fitxak: 03221.25HXP.pdf
  • Mezua
03221.25HXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 03221.25HXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6513 pcs Datuen fitxa 03221.25HXP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Series 322
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Beste izenak 3221.25P
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Holder
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.156
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Ceramic
DC Erresistentzia hotza 0.0804 Ohms Uneko balorazioa 1.25A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A
Homologazioak CE, cULus, PSE
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0322030.H
0322030.H
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CERAMIC 30A 65VAC/VDC 3AB
Stockean: 4210 pcs
Deskarga: 0322030.H.pdf
RFQ
deskribapena: FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 65VDC
Stockean: 3128 pcs
Deskarga: 03221.25H.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Weidmuller
deskribapena: YOKE CLAMP W/BLUE HOOD 6MM