0318.125HXP
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
0318.125HXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0318.125HXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 125MA 250VAC 3AB 3AG
Fitxak: 0318.125HXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
0318.125HXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0318.125HXP fabrikatzailea Littelfuse Inc.
deskribapena FUSE GLASS 125MA 250VAC 3AB 3AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 46179 pcs Datuen fitxa 0318.125HXP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tamaina / dimentsioa 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Series 318 RoHS egoera Bulk
Erantzun Denbora Cartridge, Glass polarizazio 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Beste izenak 0318125HXP
318.125P
F2603
F2603-ND
F3245
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 35A Fabrikatzailearen zatia zenbakia 0318.125HXP
Fuseholder mota 7.145 Ohm deskribapena FUSE GLASS 125MA 250VAC 3AB 3AG
DC Erresistentzia hotza 0.00289 Uneko balorazioa 125mA