03152.25HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
03152.25HXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 03152.25HXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 2.25A 250VAC 3AB 3AG
Fitxak: 03152.25HXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
03152.25HXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 03152.25HXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 2.25A 250VAC 3AB 3AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 87206 pcs Datuen fitxa 03152.25HXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.275" Dia x 1.275" L (6.99mm x 32.39mm)
Series 315 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Beste izenak 3152.25P Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 121 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.0968 Ohms
Uneko balorazioa 2.25A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A Homologazioak CE, CSA, K-MARK, PSE, UL