031501.8H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
031501.8H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 031501.8H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 1.8A 250VAC 3AB 3AG
Fitxak: 031501.8H.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
031501.8Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 031501.8H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 1.8A 250VAC 3AB 3AG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3613 pcs Datuen fitxa 031501.8H.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.275" Dia x 1.275" L (6.99mm x 32.39mm)
Series 315 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Beste izenak 31501.8
31501.8H
H31501.8
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 58 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.14 Ohms
Uneko balorazioa 1.8A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A Homologazioak CSA, METI, UL