0315.800VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0315.800VXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 800MA 250VAC 3AB 3AG
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
0315.800VXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0315.800VXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 800MA 250VAC 3AB 3AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18062 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.275" Dia x 1.275" L (6.99mm x 32.39mm)
Series 315 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Beste izenak 315.800VXP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 8 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.554 Ohms
Uneko balorazioa 800mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak CE, CSA, UL