0315.200MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0315.200MXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0315.200MXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 200MA 250VAC 3AB 3AG
Fitxak: 0315.200MXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
0315.200MXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0315.200MXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 200MA 250VAC 3AB 3AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 137882 pcs Datuen fitxa 0315.200MXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.275" Dia x 1.275" L (6.99mm x 32.39mm)
Series 315 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.27
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 6.59 Ohms Uneko balorazioa 200mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A