031301.5H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
031301.5H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 031301.5H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 1.5A 250VAC 3AB 3AG
Fitxak: 031301.5H.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
031301.5Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 031301.5H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 1.5A 250VAC 3AB 3AG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2871 pcs Datuen fitxa 031301.5H.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Series 313 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Beste izenak 031301.5
031301.5M
313 01.5(BULK)
31301.5(BULK)
F322
H31301.5
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 38 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.19 Ohms
Uneko balorazioa 1.5A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A Homologazioak CSA, METI, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
031301.5HXIDP
031301.5HXIDP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 1.5A 250VAC 3AB 3AG