0312.600VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0312.600VXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0312.600VXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 600MA 250VAC 3AB 3AG
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
0312.600VXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0312.600VXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 600MA 250VAC 3AB 3AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 45655 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Series 312 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Beste izenak 312.600VXP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
I2t urtzea 0.88 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.362 Ohms
Uneko balorazioa 600mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak CE, CSA, UL