0312.200H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0312.200H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0312.200H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 200MA 250VAC 3AB 3AG
Fitxak: 0312.200H.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0312.200Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0312.200H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 200MA 250VAC 3AB 3AG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6585 pcs Datuen fitxa 0312.200H.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Series 312 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Beste izenak 0312.200
0312.200M
312 .200(BULK)
312.200(BULK)
F108
H312.200
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
I2t urtzea 0.0165 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 3 Ohms
Uneko balorazioa 200mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak CSA, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0312.250HXP
0312.250HXP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 250MA 250VAC 3AB 3AG
Stockean: 60916 pcs
Deskarga: 0312.250HXP.pdf
RFQ
deskribapena: FUSE GLASS 187MA 250VAC 3AB 3AG
Stockean: 77445 pcs
Deskarga: 0312.187HXP.pdf
RFQ
0312.200HXP
0312.200HXP
deskribapena: FUSE GLASS 200MA 250VAC 3AB 3AG