0298100.UXT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0298100.UXT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0298100.UXT
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE AUTO 100A 32VDC AUTO LINK
Fitxak: 0298100.UXT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
0298100.UXTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0298100.UXT fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE AUTO 100A 32VDC AUTO LINK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 32345 pcs Datuen fitxa 0298100.UXT.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 32V Tamaina / dimentsioa 1.149" L x 0.750" W x 0.390" H (29.20mm x 19.05mm x 9.90mm)
Series MEGA® Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua Auto Link
Beste izenak 0298100UXT
298100.UXT
298100UXT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Bolt Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
I2t urtzea 31100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Automotive DC Erresistentzia hotza 0.000562 Ohms
Uneko balorazioa 100A Kolore Yellow