0295120.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0295120.T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE AUTO 120A 32VDC AUTO LINK
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
0295120.Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0295120.T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE AUTO 120A 32VDC AUTO LINK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19366 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 32V Tamaina / dimentsioa 0.898" L x 0.638" W x 0.866" H (22.81mm x 16.20mm x 22.00mm)
Series PAL™ 295 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua Auto Link
Beste izenak 0295120T
295120.T
295120T
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Bolt Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Automotive
Uneko balorazioa 120A Kolore White
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa - Homologazioak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE AUTO 100A 32VDC AUTO LINK
Stockean: 16063 pcs
Deskarga:
RFQ
0295100.U
0295100.U
Stockean: 51524 pcs
Deskarga:
RFQ
fabrikatzaileak: Weidmuller
deskribapena: PLUG BLANKING BRASS PG 21
Deskarga: 0295100000.pdf
fabrikatzaileak: Weidmuller
deskribapena: JUMPER M5X8 HEX FTST/TSTW ST
0295120.MXJ
0295120.MXJ
deskribapena: FUSE AUTO 120A 32VDC AUTO LINK
Deskarga: 0295120.MXJ.pdf
deskribapena: SLEEVE CONN W/O THREAD 5X4MM
Deskarga: 0296800000.pdf
deskribapena: FUSE AUTO 140A 32VDC AUTO LINK