0294100.MXJ
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0294100.MXJ
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE AUTO 100A 32VDC AUTO LINK
Fitxak: 0294100.MXJ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
0294100.MXJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0294100.MXJ fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE AUTO 100A 32VDC AUTO LINK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 62460 pcs Datuen fitxa 0294100.MXJ.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 32V Tamaina / dimentsioa 0.898" L x 0.638" W x 0.866" H (22.81mm x 16.20mm x 22.00mm)
Series PAL™ 294 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua Auto Link
Beste izenak 0294100MXJ
294100.MXJ
294100MXJ
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Bolt Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Automotive
Uneko balorazioa 100A Kolore Blue