028707.5PXS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 028707.5PXS
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE ATO 32V NYLON SILVER 7.5A
Fitxak: 1.028707.5PXS.pdf2.028707.5PXS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
028707.5PXSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 028707.5PXS fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE ATO 32V NYLON SILVER 7.5A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 625929 pcs Datuen fitxa 1.028707.5PXS.pdf2.028707.5PXS.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 32V Tamaina / dimentsioa 0.752" L x 0.201" W x 0.484" H (19.10mm x 5.10mm x 12.30mm)
Series ATOF® Erantzun Denbora -
Packaging Bulk Pakete / kasua Blade, ATO/ATC
Beste izenak 28707.5PXS Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
I2t urtzea 60 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Automotive DC Erresistentzia hotza 10.91 Ohms
Uneko balorazioa 7.5A Kolore Brown
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 1kA Homologazioak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0287040.PXCN
0287040.PXCN
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE AUTOMOTIVE 40A 32VDC BLADE
Stockean: 338618 pcs
Deskarga: 0287040.PXCN.pdf
RFQ
02884MM
02884MM
fabrikatzaileak: Apex Tool Group
deskribapena: FILE,6",DOUBLE ENDER
Stockean: 15236 pcs
Deskarga:
RFQ
deskribapena: FUSE AUTOMOTIVE 7.5A 32VDC BLADE