02853.15MXRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02853.15MXRP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 02853.15MXRP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM
Fitxak: 02853.15MXRP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
02853.15MXRPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 02853.15MXRP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4819 pcs Datuen fitxa 02853.15MXRP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 285 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Beste izenak 02853.15RP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 51.597 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 0.0269 Ohms
Uneko balorazioa 3.15A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 1.5kA Homologazioak PSE
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
02853.15HXRP
02853.15HXRP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM
Stockean: 3206 pcs
Deskarga: 02853.15HXRP.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Mill-Max
deskribapena: CONN PIN RCPT
Stockean: 170081 pcs
Deskarga: 0286-0-00-80-00-00-03-0.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Mill-Max
deskribapena: CONN PC PIN CIRC 0.053DIA GOLD
Deskarga: 0286-0-00-34-00-00-03-0.pdf
028506.3MXRP
028506.3MXRP
deskribapena: FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM
Deskarga: 028506.3MXRP.pdf
deskribapena: CONN PC PIN CIRC .053DIA TINLEAD
fabrikatzaileak: Weidmuller
deskribapena: JUMPER SAK 16 TO 6 N
Deskarga:
fabrikatzaileak: Weidmuller
deskribapena: JUMPER SAK 4/6/10
02853.15HXP
02853.15HXP