028501.6HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
028501.6HXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 028501.6HXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC 5X20MM
Fitxak: 028501.6HXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
028501.6HXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 028501.6HXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15303 pcs Datuen fitxa 028501.6HXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 285 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Beste izenak 28501.6HXP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 7.168 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 0.0706 Ohms
Uneko balorazioa 1.6A Kolore -