0277015.NRT1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0277015.NRT1
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BRD MNT 15A 32VAC/VDC AXIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
0277015.NRT1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0277015.NRT1 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BRD MNT 15A 32VAC/VDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28337 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 32V Tentsioaren balorazioa - AC 32V
Tamaina / dimentsioa 0.093" Dia x 0.280" L (2.36mm x 7.11mm) Series PICO® 277
Erantzun Denbora Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak 0277015NRT1
277015.NRT1
277015NRT1
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Through Hole
Fuse mota Board Mount (Cartridge Style Excluded) Uneko balorazioa 15A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa -
Homologazioak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
027701.5V
027701.5V