027301.5H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
027301.5H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 027301.5H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MOUNT 1.5A 125VAC/VDC
Fitxak: 027301.5H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
027301.5Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 027301.5H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MOUNT 1.5A 125VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14348 pcs Datuen fitxa 027301.5H.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 0.350" H (6.35mm x 8.89mm) Series MICRO™ 273
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can, Vertical Beste izenak 027301.5
0273015H
F869
H27301.5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.16
DC Erresistentzia hotza 0.0578 Ohms Uneko balorazioa 1.5A