0272.100H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0272.100H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0272.100H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 100MA 125VAC/VDC
Fitxak: 0272.100H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
0272.100Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0272.100H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MNT 100MA 125VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13776 pcs Datuen fitxa 0272.100H.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.235" Dia x 0.287" H (5.97mm x 7.30mm) Series MICRO™ 272
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can, Vertical Beste izenak 0272.100H-ND
F5954
H272.100
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.000385
DC Erresistentzia hotza 1.25 Ohms Uneko balorazioa 100mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 10kA
Homologazioak CSA, QPL, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0272.062V
0272.062V
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE BRD MNT 62MA 125VAC/VDC RAD
Stockean: 9283 pcs
Deskarga: 0272.062V.pdf
RFQ
0272.031V
0272.031V
deskribapena: FUSE BRD MNT 31MA 125VAC/VDC RAD
Stockean: 3258 pcs
Deskarga: 0272.031V.pdf
RFQ
0272.300V
0272.300V
deskribapena: FUSE BOARD MNT 300MA 125VAC/VDC
Deskarga: 0272.300V.pdf
0272.005V
0272.005V
deskribapena: FUSE BRD MNT 5MA 125VAC/VDC RAD
Deskarga: 0272.005V.pdf
0272.125V
0272.125V
deskribapena: FUSE BOARD MNT 125MA 125VAC/VDC
Deskarga: 0272.125V.pdf
0272.200V
0272.200V
deskribapena: FUSE BOARD MNT 200MA 125VAC/VDC
Deskarga: 0272.200V.pdf
0272.050V
0272.050V
deskribapena: FUSE BRD MNT 50MA 125VAC/VDC RAD
Deskarga: 0272.050V.pdf
0272.100V
0272.100V
deskribapena: FUSE BOARD MNT 100MA 125VAC/VDC
Deskarga: 0272.100V.pdf
0272.015V
0272.015V
deskribapena: FUSE BRD MNT 15MA 125VAC/VDC RAD
Deskarga: 0272.015V.pdf
0272.250H
0272.250H
deskribapena: FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC
Deskarga: 0272.250H.pdf
0272.010V
0272.010V
deskribapena: FUSE BRD MNT 10MA 125VAC/VDC RAD
Deskarga: 0272.010V.pdf
0272.250V
0272.250V