0263.125WRT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0263.125WRT1L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0263.125WRT1L
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MOUNT 125MA 250VAC
Fitxak: 0263.125WRT1L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
0263.125WRT1Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0263.125WRT1L fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MOUNT 125MA 250VAC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 48780 pcs Datuen fitxa 0263.125WRT1L.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm)
Series PICO® II 263 Erantzun Denbora Fast
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Axial
Beste izenak F10765CT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.00251 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Erresistentzia hotza 1.75 Ohms
Uneko balorazioa 125mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A Homologazioak CSA, UR
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0263.250HAT1L
0263.250HAT1L
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE BRD MNT 250MA 250VAC AXIAL
Stockean: 30369 pcs
Deskarga: 0263.250HAT1L.pdf
RFQ
deskribapena: FUSE BOARD MOUNT 125MA 250VAC
Stockean: 51817 pcs
Deskarga: 0263.125HAT1L.pdf
RFQ
0263.125WRT1
0263.125WRT1
Deskarga: 0263.125WRT1.pdf
0263.250M
0263.250M