0259.125T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0259.125T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0259.125T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BRD MNT 125MA 125VAC/VDC
Fitxak: 0259.125T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
0259.125Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0259.125T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BRD MNT 125MA 125VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19424 pcs Datuen fitxa 0259.125T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia x 0.512" L (8.00mm x 13.00mm) Series 259
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can, Horizontal Beste izenak 0259.125T-ND
0259125T
259.125T
F1835
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 90°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.0012
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Board Mount
Ezaugarriak Intrinsically Safe DC Erresistentzia hotza 1.7 Ohms
Uneko balorazioa 125mA Class -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A AC, 300A DC Homologazioak Baseefa, UR