025502.5NRT1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 025502.5NRT1
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MOUNT 2.5A 125VAC/VDC
Fitxak: 025502.5NRT1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
025502.5NRT1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 025502.5NRT1 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MOUNT 2.5A 125VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6624 pcs Datuen fitxa 025502.5NRT1.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.095" Dia x 0.280" L (2.41mm x 7.11mm) Series PICO® 255
Erantzun Denbora Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak 025502.5NRT1-
25502.5NT1
25502.5T1
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Through Hole
Fuse mota Board Mount (Cartridge Style Excluded) Uneko balorazioa 2.5A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A AC, 300A DC