02540122Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 02540122Z
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BLOK CARTRIDGE 300V 10A PCB
Fitxak: 02540122Z.pdf
  • Mezua
02540122Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 02540122Z fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BLOK CARTRIDGE 300V 10A PCB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6231 pcs Datuen fitxa 02540122Z.pdf
Tentsioa 400V Amaiera estiloa PC Pin
Series OMNI-BLOK® 254 Beste izenak 02540122
Orientazio Horizontal Zirkuitu kopurua 2
Muntaketa mota PCB Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuseholder mota Block
Fuse mota Cartridge Fuse Size 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm)
Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko 2AG Deskribapen zehatza Fuse Block 10A 400V 2 Circuit Cartridge PCB
Uneko balorazioa 10A Harremanetarako materiala Spring Brass