025301.5NRT1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
025301.5NRT1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 025301.5NRT1
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MOUNT 1.5A 125VAC/VDC
Fitxak: 025301.5NRT1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
025301.5NRT1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 025301.5NRT1 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MOUNT 1.5A 125VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 34848 pcs Datuen fitxa 025301.5NRT1.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.103" Dia x 0.280" L (2.61mm x 7.11mm) Series PICO® II 253
Erantzun Denbora Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
I2t urtzea 0.587 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse mota Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Erresistentzia hotza 0.0823 Ohms
Uneko balorazioa 1.5A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A AC, 300A DC Homologazioak CSA, PSE, QPL, TUV, UR