0253005.NRT1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0253005.NRT1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0253005.NRT1
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BRD MNT 5A 125VAC/VDC AXIAL
Fitxak: 0253005.NRT1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
0253005.NRT1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0253005.NRT1 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BRD MNT 5A 125VAC/VDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 53652 pcs Datuen fitxa 0253005.NRT1.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.103" Dia x 0.280" L (2.61mm x 7.11mm) Series PICO® II 253
Erantzun Denbora Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
I2t urtzea 4.14 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant
Fuse mota Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Erresistentzia hotza 0.0155 Ohms
Uneko balorazioa 5A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A AC, 300A DC Homologazioak CCC, CSA, PSE, QPL, TUV, UR