025101.5NRT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
025101.5NRT1L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 025101.5NRT1L
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MOUNT 1.5A 125VAC/VDC
Fitxak: 025101.5NRT1L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
025101.5NRT1Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 025101.5NRT1L fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MOUNT 1.5A 125VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 81675 pcs Datuen fitxa 025101.5NRT1L.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm) Series PICO® II 251
Erantzun Denbora Fast Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Axial Beste izenak F6001CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.587
DC Erresistentzia hotza 0.0823 Ohms Uneko balorazioa 1.5A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A AC, 300A DC