0251.250NRT2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0251.250NRT2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0251.250NRT2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC
Fitxak: 0251.250NRT2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0251.250NRT2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0251.250NRT2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4978 pcs Datuen fitxa 0251.250NRT2.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm) Series PICO® II 251
Erantzun Denbora Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak 0251.250NRT2-
251.250T2
R251.250T2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.0116
DC Erresistentzia hotza 0.665 Ohms Uneko balorazioa 250mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A AC, 300A DC