0251.200NRT2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0251.200NRT2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0251.200NRT2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 200MA 125VAC/VDC
Fitxak: 0251.200NRT2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0251.200NRT2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0251.200NRT2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MNT 200MA 125VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2870 pcs Datuen fitxa 0251.200NRT2.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm) Series PICO® II 251
Erantzun Denbora Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak 0251.200NRT2-
251.200T2
R251.200T2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Fuse mota Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Erresistentzia hotza 0.895 Ohms
Uneko balorazioa 200mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A AC, 300A DC Homologazioak CSA, UR