0251.062NRT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0251.062NRT1L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0251.062NRT1L
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MOUNT 62MA 125VAC/VDC
Fitxak: 0251.062NRT1L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
0251.062NRT1Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0251.062NRT1L fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MOUNT 62MA 125VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 107678 pcs Datuen fitxa 0251.062NRT1L.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm) Series PICO® II 251
Erantzun Denbora Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak 0251.062NRT1L-ND
F7797TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.000113
DC Erresistentzia hotza 7 Ohms Uneko balorazioa 62mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A AC, 300A DC