02400103LXN
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 02400103LXN
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena DIODE ATO 50 PC
Fitxak: 02400103LXN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
02400103LXNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 02400103LXN fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena DIODE ATO 50 PC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20958 pcs Datuen fitxa 02400103LXN.pdf
Series ATO® Beste izenak 2400103LXN
Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko - Osagarri mota ATO® Diode, Blade
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Mill-Max
deskribapena: CONN PIN RCPT
Stockean: 137808 pcs
Deskarga: 0240-0-15-80-30-84-04-0.pdf
RFQ
0240-B
0240-B
fabrikatzaileak: Davies Molding, LLC.
deskribapena: BOX PLASTIC BLACK 6.25"LX3.75"W
Stockean: 14901 pcs
Deskarga: 0240-B.pdf
RFQ
02400094P
02400094P
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE 35A AUTO
Deskarga: 02400094P.pdf
deskribapena: RESISTOR MINI 620 OHM 1/2W
Deskarga: 02400106P.pdf
deskribapena: DIODE MINI ASSY RESISTOR
fabrikatzaileak: Mill-Max
deskribapena: CONN PIN RCPT
Deskarga: 0240-0-15-80-30-14-04-0.pdf
02400104LXN
02400104LXN
deskribapena: DIODE MINI 1A 400V 50 PC
Deskarga: 02400104LXN.pdf
02400105Z
02400105Z
deskribapena: RESISTOR ATO 10K OHM 0.25W
Deskarga: 02400105Z.pdf
deskribapena: CONN PIN RCPT .015-.025 PRESSFIT
deskribapena: RESISTOR MINI 121 OHM 1/2W