023901.6HXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023901.6HXEP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 023901.6HXEP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Fitxak: 1.023901.6HXEP.pdf2.023901.6HXEP.pdf3.023901.6HXEP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
023901.6HXEPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 023901.6HXEP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 85223 pcs Datuen fitxa 1.023901.6HXEP.pdf2.023901.6HXEP.pdf3.023901.6HXEP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.217" Dia x 0.846" L (5.50mm x 21.50mm)
Series 239 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial)
Beste izenak 23901.6XEP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 30.43 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.1205 Ohms
Uneko balorazioa 1.6A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A Homologazioak CE, CSA, KC, PSE, UL