0239.750TXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0239.750TXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0239.750TXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 750MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: 0239.750TXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
0239.750TXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0239.750TXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 750MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 67685 pcs Datuen fitxa 0239.750TXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 239 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Beste izenak 239.750TXP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 5.425 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.471 Ohms
Uneko balorazioa 750mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak CE, CSA, KC, UL