0239.125MRET1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0239.125MRET1P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0239.125MRET1P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: 1.0239.125MRET1P.pdf2.0239.125MRET1P.pdf3.0239.125MRET1P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
0239.125MRET1Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0239.125MRET1P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Series 239 Erantzun Denbora Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial)
Beste izenak 239.125MRET1P Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.085 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 11.6 Ohms
Uneko balorazioa 125mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak CE, UL