0235.700MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0235.700MXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0235.700MXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 700MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: 0235.700MXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
0235.700MXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0235.700MXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 700MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 188652 pcs Datuen fitxa 0235.700MXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 235 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Beste izenak 0235.700MXP-ND
0235700MXP
F4719
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.156 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.2625 Ohms
Uneko balorazioa 700mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak CE, CSA, KC, UL